Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5

Albaugh Europe – Post-patent Crop Protection

Patendijärgsete taimekaitsevahendite turuliider Euroopas – Albaugh Europe – loodi 2007. aastal USA ettevõtte Albaugh, Inc. poolt strateegilise sammuna laiendada firma rahvusvahelist tegevust Euroopa põllumajandussektoris.


Tänu emaettevõtte taktikalisele toele ning kogenud juhtkonnale on Albaugh Europe kiiresti välja töötanud hulgaliselt uuenduslikke tooteid, loonud olulisi kliendisuhteid ning pannud aluse strateegilisele turustuskoostööle. Eelnimetatud tegurid ning suurepärane müügieelne ja -järgne tehniline abi on ettevõttel võimaldanud jätkuvalt kasvada ning laiendada turustusvõrgustikku kogu Euroopas.


Ettevõte on registreeritud Šveitsis, omab kontorit Ühendkuningriigis ning müügi- ja tehnilisi esindajaid kogu Euroopa Liidus – võrgustiku toel on enam kui 20 liikmesriigis saavutatud turustuslubade väljastamine toodetele, mis põhinevad toimeainetel, nagu glüfosaat, vasepreparaadid, propüsamiid, klorotaloniil ja ka viimasena tootevalikusse lisandunud klomasoon.

Rahvusvaheline struktuur, juhtimiskogemused, pidev areng, laienev tootevalik ja klientide rahulolu on Albaugh Europe peamisteks saavutusteks ning ühtlasi jätkuvateks eesmärkideks tagamaks innovatiivseid patendijärgseid taimekaitsevahendeid, maksimaalset saagikust ning finantstulu.

 

 

Albaugh Europe product portfolio

Clomate®
Esimene sõltumatu geneeriline klomasoonil põhinev toode, mis on saanud heakskiidu Euroopa riikides. Clomate on uuenduslik mikrokapseldatud preparaat, mis on 4 aastat kestnud arendustöö ja registreerimismenetluste tulemus. Külasta Clomate kodulehte

Rosate® and Rosate® Green
Rosate, Albaugh, Inc. klassikaline kaubamärgistatud glüfosaat, mis on tänaseks registreeritud enam kui 10 Euroopa riigis ning uus Rosate Green, rasvamiine mittesisaldav (tallowamine-free) tootest, mis tagab maksimaalse efektiivsuse, olles seejuures keskkonnale ohutum.

Zamide®
Esimene sõltumatu geneeriline propüsamiidil põhinev toode, mis on saanud heakskiidu Euroopa riikides. Unikaalne uus preparaat õlirapsi umbrohutõrjeks.
Külasta Zamide kodulehte

Hi Bio® Copper Technology
Uue põlvkonna redutseeritud vaske sisaldavad preparaadid. Suurem tõhusus väiksema keskkonnamõjuga.

X-Sept
Unikaalne klorotaloniili preparaat, mis võimaldab jõuliselt kontrollida Septoria seennakkust.

Albaugh – Growing Europe with Innovation
Clomate®, Rosate®, and Zamide® are registered trademarks of Albaugh UK Ltd.
Hi Bio® is a registered trademark of Agri-Estrella S. de R.L. de C.V.

Albaugh Europe Sàrl - World Trade Center Lausanne - Avenue Gratta-Paille 2 - 1018 - Lausanne - Switzerland