Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5

Albaugh Europe – Post-patent Crop Protection.

Albaugh Europe, svarbiausią nepatentuotų pasėlių apsaugos priemonių tiekėją Europoje, 2007 m. sukūrė JAV bendrovė Albaugh, Inc. Tai buvo strateginis žingsnis siekiant išplėsti tarptautinę įtakos zoną į itin svarbų Europos žemės ūkio sektorių.


Gaudama taktinę autoritetingos pasaulinio masto pagrindinės įmonės paramą bei turėdama patyrusių vadovų komandą, Albaugh Europe sparčiai išplėtojo novatoriškos sudėties gaminius, užmezgė ryšius su pagrindiniais klientais ir sudarė strateginį platinimo aljansą. Plečiantis bendrovės platinimo tinklui visoje Europoje, šis veiksnys ir aukštos kokybės techninis aptarnavimas prieš pardavimą ir po jo nuolat prisideda prie bendrovės augimo.


Bendrovė Albaugh Europe, įsikūrusi Šveicarijoje ir turinti biurą Jungtinėje Karalystėje bei techninius atstovus visoje ES, daugiau kaip 20 valstybių narių yra užregistravusi gaminius, kurių pagrindas yra įvairios veikliosios sudedamosios dalys, daugiausia glifosatas, vario preparatai, propizamidas, chlorotalonilas ir naujausias junginys – klomazonas.

Tarptautinė struktūra, patyrusi vadovybė, nuolatinė plėtra, plečiamas gaminių asortimentas ir patenkinti klientai yra realūs bendrovės Albaugh Europe pasiekimai, kurie leidžia ir ateityje įsipareigoti tiekti pažangius nepatentuotus pasėlių apsaugos gaminius, užtikrinančius didžiausią pasėlių derlių ir maksimalią finansinę grąžą.

 

 

Albaugh Europe product portfolio

Clomate®
Pirmasis nepriklausomas nepatentuotas klomazono prekės ženklas, kada nors patvirtintas Europos šalyje. Clomate yra novatoriškas mikrokapsuliuotas preparatas – kūrimui ir registravimui skirtų 4 metų investicijų rezultatas. Apsilankykite Clomate interneto svetainėje

Rosate® and Rosate® Green
Klasikinis bendrovės Albaugh, Inc.“ firminis glifosatas Rosate, šiuo metu įregistruotas daugiau kaip 10 Europos šalių, ir naujasis preparatas, Rosate Green, kurio sudėtyje nėra talovamino, skirtas maksimaliam veiksmingumui užtikrinti esant mažesniam pavojingumo lygiui.

Zamide®
Pirmasis nepriklausomas nepatentuotas propizamido prekės ženklas kada nors patvirtintas Europos šalyje. Unikalus naujas preparatas, skirtas aliejinių rapsų piktžolėms naikinti.
Apsilankykite Zamide interneto svetainėje

Hi Bio® Copper Technology
Nauja gaminių, kuriuose sumažintas vario kiekis, karta. Išskirtinis veiksmingumas ir mažesnis poveikis aplinkai.

X-Sept
Unikalus chlorotalonilo preparatas patikimai septorijos kontrolei.

Albaugh – Growing Europe with Innovation
Clomate®, Rosate®, and Zamide® are registered trademarks of Albaugh UK Ltd.
Hi Bio® is a registered trademark of Agri-Estrella S. de R.L. de C.V.

Albaugh Europe Sàrl - World Trade Center Lausanne - Avenue Gratta-Paille 2 - 1018 - Lausanne - Switzerland