Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5

Albaugh Europe – Post-patent Crop Protection

Uzņēmumu Albaugh Europe, kas ir pirmais patentētu labības aizsargāšanai domātu izstrādājumu piegādātājs Eiropā, 2007. gadā dibināja ASV uzņēmums Albaugh, Inc., kas notika stratēģisku apsvērumu dēļ, ar mērķi palielināt savu starptautisko ietekmi svarīgajā Eiropas lauksaimniecības nozarē.


Pateicoties sava sen izveidotā starpautiskā mātesuzņēmuma taktiskajai pieredzei un pieredzējušai vadības komandai, Albaugh Europe ir izdevies ātri izveidot innovatīvu izstrādājumu formulējumus un labas attiecības ar ļoti svarīgiem klientiem, kā arī stratēģiskās izplatīšanas alianses. Viss augstākminētais, kā arī uzņēmuma izcilā pirms un pēc pārdošanas pakalpojumu sniegšana ir kopīgi sekmējuši uzņēmuma izaugsmi, vairākkārtīgi paplašinot tā produkcijas izplatīšanas tīklu Eiropā.


Albaugh Europe galvenā pārstāvniecība atrodas Šveicē, ar biroju Lielbritānijā un pārdošanas, kā arī tehniskajām pārstāvniecībām visā ES, kas ļāva uzņēmuma saņemt tirgošanas atļauju un reģistrāciju vairāk kā 20 Dalībvalstīs saistībā ar izstrādājumiem, kuri balstās uz dažādām aktīvām sastāvdaļām, galvenokārt uz glifosfātu, vara formulējumiem, propizamīdu, hlortalonilu un, kā vienu no pēdējā laikā izmantotajiem, klomazonu.

Starptautiska struktūra, pieredzējusi vadība, nepārtraukta attīstība, izstrādājumu klāsta paplašināšana un klientu apmierinātība liecina par Albaugh Europe stabilajiem panākumiem un nākotnes saistībām attiecībā uz innovatīvu patentētu labības aizsargizstrādājumu piedāvāšanu, ar mērķi nodrošināt maksimālas labības ražas un peļņu.

 

 

Albaugh Europe product portfolio

Clomate®
Šis ir pirmais neatkarīgais, vispārējais klomazona zīmols, kas jebkad ticis apstiprināts kādā no Eiropas valstīm. Clomate ir innovatīvs, mikro-iekapsulēts formulējums, kas radās 4 gadu laikā investējot līdzekļus attīstībā un reģistrācijā. Apmeklējiet Clomate mājaslapu Visit Clomate® site

Rosate® and Rosate® Green
Rosate, klasisks Albaugh, Inc. zīmola glifosfāts ir pašlaik reģistrēts jau vairāk kā 10 Eiropas valsīts un tā jaunās “Zaļās Versijas” formulējums, Rosate Green, kas nesatur taukamīnus, sniedz maksimālu efektivitāti ar zemāku risku klasifikāciju.

Zamide®
Šis ir pirmais neatkarīgais, vispārējs propizamīda zīmols, kas jebkad ticis apstiprināts kādā no Eiropas valstīm. Zamide ir jauns un unikāls formulējums labākajai nezāļu kontroles sniegšanai audzējot rapsi
Visit Zamide® site

Hi Bio® Copper Technology
Jaunā samazināto normu vara izstrādājumu paaudze. Augstākā efektivitāte ar samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi.

X-Sept
Unikāls hlortalonila formulējums stingrai cīņai ar septoriju.

Albaugh – Growing Europe with Innovation
Clomate®, Rosate®, and Zamide® are registered trademarks of Albaugh UK Ltd.
Hi Bio® is a registered trademark of Agri-Estrella S. de R.L. de C.V.

Albaugh Europe Sàrl - World Trade Center Lausanne - Avenue Gratta-Paille 2 - 1018 - Lausanne - Switzerland